bet-at-home oddaje do dyspozycji swoich użytkowników cały szereg prostych i wygodnych możliwości deponowania pieniędzy na koncie Bet-at-home jak i szybkie realizowanie wygranych – czego życzymy Tobie jak najczęściej.

Najczęściej stosowanym sposobem deponowania pieniędzy jest dokonywanie transakcji przy pomocy kart kredytowych i debetowych. Bet-at-home obsługuje wszystkie dostępne karty kredytowe  Visa, Mastercard oraz Maestro. Przy wplacanie pieniędzy tym sposobem pamiętaj ,że zlecając wypłatę środków, możesz je przelać wyłącznie na to konto powiązane z karta kredytowa z jakiego je wpłacałeś. Od depozytów złożonych tym sposobem nie jest pobierana żadna prowizja i środki księgowane są na Twoim koncie natychmiast po dokonaniu transakcji. Minimalna kwota wpłaty to w tym przypadku 40 PLN.  Wypłacając wygrane pieniądze musisz złożyć zlecenie wypłaty , a wypłacona kwota znajdzie się na Twoim rachunku średnio po upływie 2 dni roboczych. Zlecenia wypłaty dokonasz wchodząc w zakładkę „wypłata” , wypełniając pole kwoty i zaznaczając sposób wypłaty.


Bet-at-home pay

Kolejnym sposobem transakcji z platforma Bet-at-home jest wykorzystywanie tak zwanych portfeli internetowych. To niezwykle szybki i wygodny sposób. Bet-at-home przyjmuje wpłaty poprzez Moneybookers, PayPal, Neteller i kilka innych. Zaletą tej formy dokonywania wpłat i wypłat jest jej prostota i szybkość. Wpłaty księgowane są natychmiast ( bez prowizji ) , natomiast wypłaty znajdą się na Twoim koncie w kilka godzin. Niejednokrotnie trwa to znacznie krócej. Od wypłat także nie jest pobierana jakakolwiek prowizja, natomiast minimalna kwota depozytu to 40 PLN.

Pozostała opcja wpłat z konta bankowego. Tutaj mamy do wyboru dwie opcje. szybkie przelewy bankowe dokonywane poprzez Przelewy24 ewentualnie tradycyjny przelew. W obu przypadkach nie jest pobierana prowizja , natomiast wykorzystując zwykły przelew bankowy , kwota minimalnego depozytu jest troszeczkę wyższa. Konta na które należy dokonać wpłaty znajdziesz w zakładce „wpłata” . Wypłacając pieniądze tym sposobem musisz się liczyć z tym , że znajda się one na Twoim rachunku bankowym po upływie około 3 dni roboczych.